fbpx

Program pro vitalitu a správnou váhu

Cesta ke zdraví a štíhlé postavě bez nekonečných diet a bez hladovění

“Dej člověku rybu a nasytíš jej jeden den, nauč jej rybařit a nasytíš jej na celý život”


Můj cíl je Vás naučit jak vzít zodpovědnost do vlastních rukou abyste už nespoléhali na zkratky v podobě diet a nebo prášků na hubnutí. Jenom tak bude změna efektivní, trvalá a bez jojo efektu.

Obsah programu

Konzultace můžou probíhat on-line nebo osobně v Praze (+50 km)

Cena: 3200,- Kč. / měsíc (cena je včetně DPH)

*první seznamovací schůzka na 30 min. zdarma

Pravidelnost setkání: 1 h / týdně

Délka programu: zaleží na Vaší aktuální situace a na rychlost osvojení nových návyků; může trvat několik měsíců. Platba se provádí měsíčně


Program Vitalita je koncipován v modulech, které trvají přibližně jeden měsíc. Každý modul má svoje téma, které přinese rychlé výsledky, tak abyste zůstali motivovaní a věděli, že jste na správné cestě.

Vstupní konzultace:

úvodní analýza stávajícího jídelníčku

konzultace stravovacích návyků

analýza pohybové aktivity

Výživovou strategie na míru

Vzorový jídelníček

Seznam potravin podporujících zdraví a hubnutí a potravin které tyto cíle nepodporují

Další konzultace v rámci měsíčních modulů – 4 krát / měsíc

4 konzultace měsíčně s kontrolou aktuálního stavu a aktualizace jídelníčku

On-line kontrola vašého jidelničku a doporuční během týdne

Plus

Další doporučení podporující zdravotní stav i kondici

Podporu při nastavení a ukotvení nových návyků

Obsáhle informace o výživě a zdravé stravovaní

Psychologie přejídání: identifikace, analýza a terapie

Terapie závislosti a neodolatelné chutě na různé potraviny (cukr, kofein, sůl, nezdravé tuky atd.)

Jeden společný nákup potravin, kde vás naučím správný výběr potravin (po Praze jdeme spolu nakupovat, mimo Prahu podpora při on-line nákupu)

Naučím vás správně interpretovat složení potravin

Zdravé vaření: způsob přípravy jídla a recepty

Informace o vhodných potravinových doplňcích

Informace o detoxu a jeho formy

Různé podpůrné techniky, tak aby tranzice byla efektivnější a příjemná, např. energetické cvičení, EFT, techniky NLP a afirmace

Probereme možnosti pohybu tak aby vám byl příjemný a udržitelný

Psychickou podporu během celého trvaní programu

možnost komunikace e-mailem, telefonický, WhatsApp, Messenger

*Před první konzultaci je nejlépe si nechat udělat rozbor krve, buď u praktického lékáře nebo v libovolné laboratoři (můžu s tím poradit).


Výsledkem toho programu:

  • Vaše tělo bude štíhlejší a v dobré kondici
  • Budete mít více energie, na běhaní po lése s dětmi nebo vnoučata anebo jen tak pro radost
  • Zbavíte se Vašich zlozvyků nebo závislosti a vytvoříte si nové návyky podporující zdraví
  • Nebudete hladovět a budete správně vyživení
  • Nebudete otrokem vašich neodolatelných chutí
  • Budete se cítit dobře ve Vašem tělem
  • A, hlavně: změna bude dlouhodobá a udržitelná

Tento program na získaní vitality a správné váhy je založen na náhradě nevhodných návyků s novými prospěšnými. Tyto nové návyky budou Vás doprovázet na pořad. Není to dieta, která skončí po nějaké době a po které se vrátíte ke starým návykům a ke staré vaze, i s úrokem navíc. Chcete vědět proč diety nefungují? Klikněte zde: https://cestaharmonie.cz/proc-diety-nefunguji/

V rámci tohoto programu nebudeme cílit jenom na problém čili na Vaši váhu. Může být lákavé pokusit se zaujmout jednoduchý pohled na problém a předpokládat, že konkrétní příznak, například nadváha, bude vždy způsoben konkrétním faktorem, třeba množství jídla. Je to mnohem komplexnější.

Nové návyky se nevytvoří ani během 21 dnů ani 60 dnů, jak některé studie tvrdily. Neurověda v poslední době zjistila, že k tomu aby se vytvořil nový návyk je potřeba nejenom čas. Je k tomu potřeba podpořit změnu na všech úrovních: na psychické, mentální a fyzické úrovni.

Proto základem tohoto programu je posílení sebe sama/samotného prostřednictvím znalostí a porozumění tak abyste mohli stavět základy správného sebevědomí, sebedůvěry a sebelásky. Musíte si nejprve sami věřit, že to dokážete. Toto jsou stavební kameny, bez kterých nejdou vytvářet udržitelné změny.

Nejtěžší častí změny je neopakovat stejné volby jako předtím. Tělo si však vyžaduje chemické látky, na kterých je zvyklé, vysílá signály do mozku, že se necítí dobře.  Přijdou myšlenky jako: začni až zítra, tak si dám ještě jednou naposled, tak od pondělí, já tohle nezvládám. Jestli nasloucháme té myšlence a vrátíme se ke starému známému, máme na chvíli dobrý pocit, protože je to známý pocit. Naše mysl ale nejde proti nám, jen nás nutí dělat to, na co jsme zvyklí. Způsob myšlení se mění pomalu a postupně. Ale pak změna je trvalá.

Zkonsolidované postupy a metody, které jsem do tohoto programu zavedla, (od nutričních informací, po očistě až po práci s energií těla) jsou silné svým synergickým efektem. A přitom každá z nich samotně přinese viditelné výsledky.

Kromě zmapovaní a přeměny nevhodných návyků, Vás doprovázím a poradím od nákupu potravin, přes základy nenáročného vaření k výběru vhodných jídel v restauracích.

Dostanete informace o základech nutričních hodnot potravin, jejich kombinace, včetně způsobu přípravy. A jestli to bude pro Vás vhodné, můžeme plánovat jídelníček dopředu. Zjistěte, jaké jídlo budete vařit a jíst další dva nebo tři dny, a podle toho nakupujte. Tímto způsobem, když budete muset připravovat jídlo, víte, jaký je plán, a nemusíte “vařit z vody” 😊

Informace o výživě nemají za cíl Vás omezovat. Naopak, ukážou Vám kolik máte voleb a možnosti. Chci abyste udělali lepši volby a zároveň abyste se tím bavili. Abyste si tu přeměnu užili a zároveň uvědomili, že zdraví a krásu Vašeho těla máte opravdu ve svých rukách. Nevěřte, že nějaká dieta nebo nějaké prášky na hubnutí to vyřeší za Vás. Cesta k vitalitě a správné vaze není za trest, není to o omezovaní se. Nebudete hladovět ani nemusíte si furt koupit prášky na hubnutí. Se mnou zjistíte jak to dělat jinak. A hlavně efektivně.


Jestli jste připraveni na změnu neváhejte se objednat:

* první konzultace na 30 min. zdarma


Koučink zdravého životního stylu

Prohlášení: informace, které ode mě dostanete výborně pracují jak pro mne, tak pro lidi se kterými jsem doposud pracovala. Nemůžu se přesto zaručit za to, že jsou všeobecně vhodné nebo že je budete umět aplikovat správně. Proto se vymezuji z jakékoliv právní zodpovědnosti ohledně toho, co si z těch informaci vezmete, jak to interpretujete a jak to v praxi použijete. 🙂 Děkuji za pochopení!


Můžete využit zaměstnanecké benefity