fbpx

Zelené potraviny jsou mostem mezi přírodou a civilizaci

BIO Ječmen Green Ways (300 g)

Ječmen Green Ways neobsahuje žádné přísady. Jedná se o čistý přírodní produkt pěstovaný v souladu s principy ekologického zemědělství. Rostlina je sklízena v období největší vitality, kdy přímo saje největší množství živin ze země, vody, vzduchu a slunce. Vysušená šťáva z ječmene neobsahuje lepek (gluten), není pasterována a je maximálně vstřebatelná. Balení obsahuje 300 g Ječmene GW v plastové dóze a příbalový leták.

Každá šarže je trochu jiná – jednou je těžší, jindy lehčí a nadýchanější. Vizuální výsledek pak vypadá tak, že jednou je ječmenného prášku uvnitř dózy objemově o něco více (v případě lehčího prášku) a jindy zase méně (u prášku těžšího, hustšího). Ječmene je v dóze stále stejně, tak jak má být: 300 g.

Tento BIO produkt je kontrolován kontrolním orgánem pod kódem kontrolní organizace CZ-BIO-002.

Ječmen GW je v plné BIO certifikaci.


BIO Chlorella Green Ways (330 g)

Chlorella Green Ways obsahuje širokou škálu biologicky aktivních látek. Je kvalitním palivem a výběrovou potravou pro naše buňky. Je vyráběna tak, aby zůstal zachován maximální obsah účinných látek, které jsou pro organismus maximálně přístupné a vstřebatelné. Balení Chlorelly GW obsahuje 3 sáčky  po 110 g a příbalový leták. Celková hmotnost balení je 330 g.

Tento BIO produkt je kontrolován kontrolním orgánem pod kódem kontrolní organizace CZ-BIO-002

Chlorella GW je v plné BIO certifikaci.